Маємо представництва в 7 областях України

   Центральний офіс: Україна, м. Вінниця, вул. Зодчих, 3, оф.150
  sale@agro-forte.com
 1. Період проведення акції – з 24 лютого 2020 року по 12 квітня 2020 року;
  • Купити насіннєвий матеріал мінімальним об’ємом 1т.;
  • Дати згоду на участь в акції менеджеру з продажів ТОВ «Агро-Форте» (письмово: листом, повідомленням, в усній формі: зателефонувати, надати повну інформацію про себе (ПІП, № телефону, назва господарства);
  • Приєднатися до публічної сторінки та офіційної спільноти ТОВ «Агро-Форте» (вподобати та підписатися на оновлення), що за посиланнями:

 1. Організатором акції є ТОВ «Агро-Форте», що знаходиться за адресою (головний офіс): Україна, м. Вінниця, вул. Келецька, 61а, офіс 45, тел.. + 38 068 222 10 22;
 2. Період проведення акції – з 24 лютого 2020 року по 12 квітня 2020 року;
  • Купити насіннєвий матеріал мінімальним об’ємом 1т.;
  • Дати згоду на участь в акції менеджеру з продажів ТОВ «Агро-Форте» (письмово: листом, повідомленням, в усній формі: зателефонувати, надати повну інформацію про себе (ПІП, № телефону, назва господарства);
  • Приєднатися до публічної сторінки та офіційної спільноти ТОВ «Агро-Форте» (вподобати та підписатися на оновлення), що за посиланнями:
   Винагорода:
   1 місце - подарунковий сертифікат на знижку у розмірі 3% та брендований набір від «Агро-Форте», а саме - щоденник, чашка, ручка, календар настільний;
   2 місце - брендованний щоденник та чашка;
   3 місце – брендованана футболка;
   4. Обов’язкові умови для участі в акції:
  • Поставити «Подобається» та поділитися публікацією з умовами конкурсу в себе на сторінці у Facebook
 3. ОБОВ’ЯЗКОВО перевірте, щоб Ваша стіна була відкрита для перегляду, а функція «Особисті повідомлення» активна.
  5. Визначення переможців:
  • Після надання згоди, та виконання всіх обов’язкових умов, що вказані в п.5, учаснику присвоюється його індивідуальний номер, під яким він знаходиться в загальному списку учасників;
  • Після закінчення акції, а саме 13 квітня 2020 року, випадковим чином, за допомогою програми RANDOM, буде обрано 3-х переможців, які отримають винагороду, що вказана в п.4
  6. Організатор залишає за собою право виключити учасника з розіграшу у випадку, якщо його дії не відповідають правилам конкурсу.
  7. Організатор конкурсу має право видаляти коментарі та блокувати користувачів, якщо ті розміщують на сторінках спільнот матеріали, які не відповідають умовам конкурсу.
  8. Подарунок не видається в грошовому еквіваленті, поверненню та обміну не підлягає.
  9. Організатор не несе відповідальності стосовно використання учасником подарунка після одержання.
  10. Дані про переможців конкурсу (Назва господарства) будуть опубліковані на офіційній сторінці та у спільноті «Агро-Форте» у соціальній мережі «Facebook» на прикінці акції , а саме 13 квітня 2020 року.
  11. Переможець акції буде повідомлений про вручення подарунку телефонним дзвінком, або будь-яким засобом зв’язку, що відомий організатору, буде повідомлена інформація про те, як і коли можна отримати подарунок акції.
  12. Якщо переможець не має можливості особисто забрати подарунок, організатор конкурсу висилає подарунок «Новою поштою».
  13. Учасник автоматично втрачає набуте ним право на отримання подарунку конкурсу якщо організатор не зможе зв’язатися з учасником протягом тижня можливими засобами зв’язку з незалежних від організатора причин, та якщо учасник з причин, незалежних від організатора, не має можливості одержати подарунок або офіційно відмовився від отримання подарунку.
  14. Беручи участь в конкурсі, кожен учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації організатору конкурсу з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т. ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання їх імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т. ч. право публікації у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ.
  15. Беручи участь в конкурсі, кожен учасник свідчить і підтверджує, що ознайомлений і повністю згодний з даними правилами, що зобов'язується їх дотримувати, ознайомлений з правами, що стосуються його персональних даних, а також з тим, що добровільне надання його персональних даних є згодою на їх збір та обробку організатором конкурсу на його власний розсуд будь-якими способами з маркетинговою або будь-якою іншою метою, що не суперечать законодавству України.

(067) 386 95 50 - Техніка

(073) 222 10 22 - Насіння

Мова
Торговий дім «Агро-Форте». Всі права захищено     Україна, м. Вінниця. Розробка сайту «Webhit»