Маємо представництва в 7 областях України

   Центральний офіс: Україна, м. Вінниця, вул. Зодчих, 3, оф.150
  sale@agro-forte.com

В останні роки спостерігається погіршення фітосанітарного стану посівів у результаті неякісної обробки ґрунту, недотримання схем захисту чи порушення сівозміни. Аграріям стає все складніше протистояти численним захворюванням і шкідникам на своїх полях. Навіть той, хто сумнівався у доцільності протруювання насіння, уже впевнився, що без нього гарного врожаю не буде. 

До процесу протруювання необхідно підходити системно, використовуючи як інсектицидні, так і фунгіцидні протруйники: тільки у такий спосіб можна отримати якісний та «здоровий» посівний матеріал. 

У першу чергу, звичайно, аграріїв цікавить захист від хвороб. Адже близько 60% усіх хвороб рослин зараз передаються саме з насінням, та й ґрунти у нас майже суцільно заражені інфекціями. Накопичення інфекцій на полях цілком достатньо для розвитку хвороб у посівах за сприятливих погодних умов. Отож, сіючи здорове насіння, можна через деякий час отримати хворі посіви. Тому фунгіцидний захист насіння перед висівом є важливим профілактичним заходом. Адже, як відомо, будь-яку хворобу простіше та дешевше попередити, ніж потім лікувати.

Проте і про шкідників забувати не варто, оскільки вони також чудово почуваються на полях і за сприятливих для себе умов можуть почати пошкоджувати і висіяне насіння, і проростки, і сходи. Тому захист насіння найкраще проводити фунгіцидно-інсектицидний, причому науковці рекомендують навіть застосовувати не двохкомпонентні, а трьохкомпонентні протруйники, що мають у своєму складі два різні фунгіциди та інсектицид.

 

Застосування комплексного протруювання — інсектицидного та фунгіцидного — обов’язкова складова високих врожаїв. Ці інвестиції в озимі обов’язково повернуться, адже без них втрати врожаю можуть бути досить значними та становитимуть понад 50%.

 

ТД “Агро-Форте” не тільки забезпечує аграріїв якісним сертифікованим насінням закордонної та вітчизняної селекції, а й піклується про Ваш урожай протягом всього періоду вегетації. Саме тому, наша компанія надає послуги протруювання посівного матеріалу кращими інсектицидними та фунгіцидними препаратами. При замовленні від 10 т одного сорту ТД “Агро-Форте” здійснює протруювання насіння БЕЗКОШТОВНО Вашими препаратами.

В разі необхідності - звертайтесь за тел. 067 386 95 50 (Наталя), 067 386 94 66 (Катя), 067 452 98 44 (Тарас). Представники компанії “Агро-Форте” знайдуть відповіді на будь-які Ваші запитання.

(067) 386 95 50 - Техніка

(073) 222 10 22 - Насіння

Мова
Торговий дім «Агро-Форте». Всі права захищено     Україна, м. Вінниця. Розробка сайту «Webhit»