Перевезення

Перевезення

ТОВ “Агро-Форте” є надійним партнером у сфері автотранспортних перевезень зернових та олійних культур, мінеральних добрив і будівельних матеріалів для своїх клієнтів та партнерів.

Наша компанія пишається власним автотранспортним флотом, який постійно розширюється, модернізується та оновлюється для забезпечення високої якості надання транспортних послуг. У нас наразі 6 сучасних вантажних автомобілів марки MAN, випущених у 2016 році.

Наші спеціалісти ретельно планують кожну доставку, враховуючи оптимальний маршрут для ефективної мінімізації витрат і забезпечення точних термінів доставки. Кожен автомобіль обладнаний системою GPS-моніторингу, що надає можливість в режимі реального часу відстежувати місцеперебування вашого вантажу.

Наш автотранспортний парк проходить обов’язковий передрейсовий технічний огляд на сервісній станції офіційного представника компанії MAN. Це є запорукою виконання обумовлених термінів доставки вашого вантажу з найвищим ступенем впевненості. З повною відповідальністю, ми гарантуємо надійні та ефективні перевезення, щоб задовольнити потреби наших клієнтів та їх бізнесу.

Transportation final
photo_2024-03-26_12-02-14

Вартість послуг

Послуги, перевезення

Наші переваги

Швидкість

"Агро-Форте" забезпечує оперативну доставку, використовуючи сучасний автопарк та передові системи планування та GPS-моніторингу для оптимізації маршрутів та гарантування точності термінів.

Конкурентоздатність

Випереджає конкурентів, завдяки оновленому автопарку, передовим логістичним рішенням та непохитній відданості термінам доставки.

Професіоналізм

"Агро-Форте" втілює професіоналізм через досконале планування доставок, висококваліфікований персонал та суворе дотримання стандартів обслуговування.

Надійність

"Агро-Форте" синонім надійності, забезпечуючи високий рівень послуг завдяки регулярному технічному огляду автопарку та впровадженню системи GPS-моніторингу.

Відгуки клієнтів

Степан Лимич
Степан Лимич
2024-03-14
Компанія досить надійна та впевнено рухається вперед. Я отримав весь спектр послуг від компанії. Дуже дякую професійному персоналу.
User Xiaomi
User Xiaomi
2022-01-29
Олександр Грабовий
Олександр Грабовий
2021-12-22
Сергій Піскуровський
Сергій Піскуровський
2021-09-27
Ребрий Сеялка
Ребрий Сеялка
2021-08-19
Александр Пасека
Александр Пасека
2021-07-15
👍
Константин Деркач
Константин Деркач
2021-06-17
Толік Онищук
Толік Онищук
2020-09-17
Олександр Филатов
Олександр Филатов
2020-08-16

Напишіть нам

  Вкажіть будь ласка відповідь 9 x 3

  Створення сайтів

  замовити дзвінок

  Замовити дзвінок

   Вкажіть будь ласка відповідь 8 + 9