ГоловнаНовиниUncategorizedУкраїнські Аграрії Розпочали Весняну Посівну Кампанію 2024

Українські Аграрії Розпочали Весняну Посівну Кампанію 2024

Весна в аграрному секторі України розпочалася з ключової події – старту посівної кампанії ярих культур 2024 року. Із заповітними надіями на успішний урожай, аграрії Вінницької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей взялися за сівбу зернових та зернобобових культур.

За інформацією прес-служби Міністерства аграрної політики та продовольства, вже засіяно понад 22 тисячі гектарів. В цьому числі – вагома частка ячменю та гороху, а також пшениці, що є основою хлібних запасів країни.

Наразі розподіл посівних площ виглядає наступним чином:

Одеська область лідирує з показниками в 7,8 тисяч гектарів ячменю та 7,1 тисяч гектарів гороху.
Аграрії Миколаївської області плідно працюють над 3,5 тисячами гектарів ячменю та 2,4 тисячами гектарів гороху.
На Вінниччині посіяно 0,8 тисяч гектарів пшениці та 0,5 тисяч гектарів гороху, що підкреслює вагомість регіону у забезпеченні хлібних запасів країни.
Херсонщина не відстає, з 0,05 тисячі гектарів ячменю та 0,15 тисячі гектарів гороху, демонструючи свій потенціал у вирощуванні якісних зернобобових.
Початок посівної кампанії – це завжди час великих сподівань та напруженої праці для українських фермерів. З кожним роком, не зважаючи на виклики, вони продовжують вносити свій непереможний вклад у розвиток сільського господарства країни.

Міцного здоров’я та багатого урожаю нашим невтомним хліборобам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Створення сайтів

замовити дзвінок

Замовити дзвінок

    Вкажіть будь ласка відповідь 4 + 5