Маємо представництва в 7 областях України

   Центральний офіс: Україна, м. Вінниця, вул. Келецька, 61a
  sale@agro-forte.com

З 30 вересня по 3 жовтня ТОВ "Агро-Форте" бере участь у наймасштабнішій агропромисловій виставці в Україні - «AgroExpo-2020» в м. Кропивницький.

На стенді ТОВ "Агро-Форте" Ви зможете ознайомитися з ЕКСКЛЮЗИВНИМИ сортами посівного матеріалу, із системою вирощування та особливостями кожного сорту.

Дізнайтесь більше про якісний посівний матеріал на стенді ТОВ "Агро-Форте".

Чекаємо на Вас!

Не пропустіть найцікавіших новин від ТОВ "Агро-Форте", підписуйтесь на наші оновлення!

+ 38 (068) 222 10 22

 

 

З 22.06 по 30.06 в ТОВ "Агро-Форте" відбулися Дні Поля. Господарства мали змогу оглянути насіннєву лінію, насіння, демо-ділянки та насіннєві посіви.

Ми з радістю поділилися досвідом вирощування озимої пшениці та ячменю, розповіли про особливості та специфіку кожного сорту.

ТОВ «Агро-Форте» – компанія, яка задовольняє потреби аграріїв якісним посівним матеріалом за помірною ціною, надає необхідну консультаційну підтримку для отримання високих врожаїв.

Ми команда професіоналів, яка знає та любить свою справу, вболіває за добробут України, і розраховує на довготривале партнерство з клієнтами.

ТОВ «АгроФорте» – це запорука Вашого душевного спокою!

 

 

ТОВ "Агро-Форте" від щирого серця вітає з чудовим святом - ДНЕМ ВИШИВАНКИ!

Хай Ваша домівка наповнюється сміхом та щастям, щоб рідні були здорові і щасливі, а в серці завжди панує радість.

Одягайте свої вишиванки і нехай весь світ побачить, яка прекрасна наша Україна!

З найкращими побажаннями, ТОВ «Агро-Форте» 

Організатором акції є ТОВ «Агро-Форте», що знаходиться за адресою (головний офіс): Україна, м. Вінниця, вул. Келецька, 61а, офіс 45, тел.. + 38 068 222 10 22;

Детальніше...

В останні роки спостерігається погіршення фітосанітарного стану посівів у результаті неякісної обробки ґрунту, недотримання схем захисту чи порушення сівозміни. Аграріям стає все складніше протистояти численним захворюванням і шкідникам на своїх полях. Навіть той, хто сумнівався у доцільності протруювання насіння, уже впевнився, що без нього гарного врожаю не буде. 

Детальніше...

ТОВ Агро-Форте пропонує високоякісний посівний матеріал, ЕЛІТУ та Першу репродукцію озимої пшениці та ячменю дороблену на новому високотехнологічному насіневому заводі. Гарантія якості від виробника насіння.
моб. тел. (067) 430 31 71, (097) 693 06 88 Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
Хмельницька обл. Летичівський р-н с.Ставниця

День поля компанії Євраліс у м. Іллінці, на даному заході також була присутня і наша компанія - ТД Агро-Форте.
Учасники семінару виявили зацікавленність в уже знаному в даному регіоні насінні виробництва ТОВ Агро-Форте.
Також немалу зацікавленність викликала СЕРВІСНА СЛУЖБА Агро-Форте, по обслуговуванню та ремонту імпортної техніки таких брендів як JCB, JOHN DEERE, MONOSEM.

(067) 386 95 50 - Техніка 

(067) 537 42 09 - Запчастини 

(068) 222 10 22 - Насіння

Торговий дім «Агро-Форте». Всі права захищено     Україна, м. Вінниця. Розробка сайту «Webhit»