Маємо представництва в 7 областях України

   Центральний офіс: Україна, м. Вінниця, вул. Келецька, 61a
  sale@agro-forte.com
Модернізація насіннєвого заводу  ТОВ «Агро-Форте»
 

Вектор на якість

 «Що посієш - те й пожнеш», кажуть у народі. І справді, від якості посівного матеріалу безпосередньо залежить і якість майбутнього врожаю. Ця істина відома не тільки аграріям. Відтак відповідальні компанії, які пропонують аграрному ринку насіння сільгоспкультур, постійно дбають про якісні показники своєї продукції. Як от ТОВ «Агро-Форте», що працює в західному та центральних областях країни. Засноване на базі кількох компаній - виробників Вінницької та Хмельницької областей, які вже багато років успішно працюють на аграрному ринку України. ТОВ «Агро-Форте» спеціалізується на виробництві та реалізації Елітного посівного матеріалу та на постачанні вживаної сільгосптехніки з країн Західної Європи та США.

Щороку компанія інвестує кошти в полив до 500га.

Кожен з напрямків компанія активно розвиває, проте пріоритет все ж таки надає вирощуванню якісного посівного матеріалу пшениці, ячменю та сої.  Для цього має всі передумови - земельний банк площею 3500 га в Хмельницькій та Вінницькій областях, сучасний насіннєвий завод потужністю 18 000т за сезон, розташований в с. Ставниця Хмельницької обл., партнерство зі світовими селекційно-генетичними лідерами NPZ, Saaten Union, Strube, RWA, RAGT, Limagrain, KWS, Prograin, Saatbau Probstdorfer. Під наглядом спеціалістів вирощується Елітне насіння.

До нового сезону, для покращення якості посівного матеріалу на заводі в Ставниці було встановлено сучасний фотосепаратор TAIHO на 8 лотків продуктивністю 5200 кг/год. Це обладнання дає можливість виробляти ще більш якісне насіння, адже здатне очистити продукцію від домішок на 99,99%, чого не можна досягнути на повітряно-решітчастих сепараторах та вібростолі. Принцип роботи сепаратора простий: перед роботою спеціаліст фотографує окремо зразки якісного зерна та домішок і далі розумна машина їх «відрізняє», відсіюючи зайве сміття. Навіть може відрізнити насіння пшениці, ячменю чи жита, які дуже схожі між собою. А, як відомо, особливо небезпечним є механічне засмічення сортів важковідокремлюваними домішками, які за розміром та формою не відрізняються від основного сорту (наприклад, домішки жита в пшениці, вівсюга і ячменю у вівсі, м’якої пшениці в твердій) і не відокремлюються на зерноочисних машинах.

(067) 386 95 50 - Техніка 

(068) 222 10 22 - Насіння

Торговий дім «Агро-Форте». Всі права захищено     Україна, м. Вінниця. Розробка сайту «Webhit»